gru 6, 2018

Wspomnienie

"Są chwile i ludzie, których się nie zapomina…”

03.12. 2018 r. odszedł nasz kolega, bliski człowiek, Wojciech Siedlecki, wieloletni nauczyciel i dyrektor naszej szkoły.

Pan Dyrektor Wojciech Siedlecki był dobrym człowiekiem. Jako nauczyciel i dyrektor był  bardzo szanowany
i ceniony przez nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Troszczył się o szkołę, zabiegał o jej dobry wizerunek. Jako człowiek zawsze oddany i serdeczny, dostrzegał problemy innych, był blisko ludzi.

"Już nie zaprosimy Go na Dzień Nauczyciela, nie wyjedzie na swoje ukochane Mazury, nie powita rano bliskich… Już zawsze będziemy mówić o nim w czasie przeszłym: "że był dobry, ciepły, umiał słuchać innych, był świetnym kolegą
i wspaniałym szefem…"

Pewnie teraz uśmiecha się do nas, opowiada aniołom swoje anegdoty…. I znów słowa ks. Jana Twardowskiego: "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”- stają się boleśnie aktualne….

Pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

Koleżanki i koledzy z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zakończenie klas IV
odbędzie się w dniu 26.04.2019r.
początek godz. 8:00

Zebranie z rodzicami,
przewidywane propozycje ocen dla klas I-III

27.05.2019r., godz. 17:00