sty 24, 2019

studniówka

19 stycznia 2019r. odbyła się studniówka klas: 4de, 4f i 4h w sali bankietowej "Jasmin". Tradycyjnie rozpoczęła się wspaniałym polonezem nagrodzonym gromkimi brawami. Po gorącym poczęstunku, podczas którego każda klasa zrobiła sobie zdjęcia z wychowawcą, dyrekcją i zaproszonymi nauczycielami, rozpoczęła się wspólna, szalona zabawa. Około północy po podziękowaniach dla rodziców i grona pedagogicznego młodzież przedstawiła wesoły kabaret,  dedykowaną piosenkę oraz specjalny taniec. Zabawa przeplatana konkursami ze śmiesznymi nagrodami trwała do samego rana. Teraz już czas przygotować się do egzaminów maturalnych. Życzymy powodzenia!

On January 19, 2019 there were proms of classes: 4de, 4f and 4h in the banquet hall "Jasmin". Traditionally, it began with a great polonaise awarded with thunderous applause. After a hot meal, during which each class took pictures with the teacher, the headmaster and invited teachers, a  crazy party began. Around midnight, after the thank-you to parents and teaching staff, the youth presented a cheerful cabaret, a dedicated song and a special dance. The fun and competitions with funny prizes lasted until morning. Now it's time to prepare for the matura exams. Good luck!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
02 września (poniedziałek)

I klasy początek godz. 9:00

pozostałe klasy   początek godz. 10:00