lut 3, 2020

Bal studniówkowy

W dniu 25.01. 2020 r. w Sali pod Aniołami w Warszawie Wesołej odbył się Bal Studniówkowy klas czwartych: IVD, IVF i IVH. Wydarzenie to zostało przygotowane we współpracy wychowawców, rodziców, uczniów i nauczyciela wf Pani Agnieszki Gapskiej. Studniówka rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, ale w tym roku były też inne tańce: walc i rocknroll. Młodzież bawiła się wspaniale aż do samego rana. Z pewnością było to dla młodzieży niesamowite przeżycie, które pozostanie w ich pamięci na długie lata.

On 25th January 2020 a class prom was held for the graduates from IV D, IV F, IV H at the Hall of Angels in Warsaw Wesoła. This event was prepared in cooperation with teachers, parents and students, as well as PE teacher Ms Agnieszka Gapska. The prom started with a traditional polonaise, but this year there were also other dances: waltz and rocknroll. The students enjoyed themselves until the next morning. It was an amazing for young people and will remain in their memories for many years.

W dniu 23 marca 2020r.
odbędzie się
zebranie z rodzicami,
przewidywane propozycje ocen dla klas IV