Szkolenia hotelarskie

Szkolenia hotelarskie // Hotelier training

W dniu 26 listopada 2013 roku klasa IIIH wraz z wychowawcą panem Tomaszem Ładziakiem wzięła udział w szkoleniu realizowanym przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego w ramach projektu TEAD - Zwiększenie dostępności usług turystycznych dla osób niepełnosprawnych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Szkolenie odbyło się w Wyższej Szkole Ekonomicznej Almamer przy ulicy Wolskiej w Warszawie.

On the 26th of November 2013 class IIIh together with their form teacher Mr Tomasz Ładziak, participated in a training conducted by Institute of Regional Development due to project TEAD- Increasing availability of tourism for disabled people, financed by EU resources. The training took place in Almamer Economics College in Wolska St. in Warsaw.