sie 30, 2021

rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,
Rodzice i Uczniowie ZSGH

01 września 2021r. rozpoczynamy nowy rok szkolny, pełen nowych wyzwań, pracy oraz intensywnej nauki. Zdajemy sobie sprawę, że będzie on wyjątkowy i trudny, ze względu na wciąż trwającą pandemię. W dość nietypowy sposób będziemy się witać po wakacyjnej przerwie. Nie będzie 1 września uroczystego spotkania ze wszystkimi uczniami i nauczycielami.

Musimy przetrać ten trudny czas pandemii, dbając o zapewnienie bezpieczeństwa Wam drodzy Uczniowie, Waszym Nauczycielom i Pracownikom szkoły. Z tego powodu gorąco proszę i apeluję, aby wszyscy przestrzegali zasad bezpieczeństwa i procedur, które będą w szkole obowiązywać, aby uniknąć ponownej izolacji i zamknięcia w domach.

Wszystkim  życzę wiele radości, owocnej pracy, nauki i satysfakcji z odnoszonych sukcesów. Ufam, że wzmocnieni siłą naszej szkolnej społeczności, przetrwamy ten trudny czas.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych – tryb pełny stacjonarny:

2021/2022

TECHNIKUM GASTRONOMICZNO