Nauczyciele

DYREKTOR 

Anna Chylińska

 

 

WICEDYREKTOR

Urszula Augustyniak

 

 

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

Dobrosława Kowalska

 

 

 godziny dyżurów dyrekcji szkoły

 

 



 

 



KONTA POCZTOWE NAUCZYCIELI: 

Anna Chylińska dyrektor@chmura.zsgh.edu.pl

Urszula Augustyniak wicedyrektor@chmura.zsgh.edu.pl

Dobrosława Kowalska kierownik.praktyk@chmura.zsgh.edu.pl

Bagińska Marta Monika martam.baginska@chmura.zsgh.edu.pl

Bieniek Monika monika.bieniek@chmura.zsgh.edu.pl

Butor Arkadiusz arkadiusz.butor@chmura.zsgh.edu.pl

Ciesielska Paulina paulina.ciesielska@chmura.zsgh.edu.pl

Czarnecka Magdalena magdalena.czarnecka@chmura.zsgh.edu.pl

Czyż Izabela izabela.czyz@chmura.zsgh.edu.pl

Gapska Agnieszka agnieszka.gapska@chmura.zsgh.edu.pl

Grzegorczyk Malwina malwina.grzegorczyk@chmura.zsgh.edu.pl

Jarosińska Eliza eliza.jarosinska@chmura.zsgh.edu.pl

Juzaszek Bożena bozena.juzaszek@chmura.zsgh.edu.pl

Kierzkowski Karol karol.kierzkowski@chmura.zsgh.edu.pl

Konieczna Agnieszka agnieszka.konieczna@chmura.zsgh.edu.pl

Kowalczyk Urszula urszula.kowalczyk@chmura.zsgh.edu.pl

Krasnodębska Lidia lidia.krasnodebska@chmura.zsgh.edu.pl

Kupiec Krystyna krystyna.kupiec@chmura.zsgh.edu.pl

Ładno Grażyna grazyna.ladno@chmura.zsgh.edu.pl

Ładziak Tomasz tomasz.ladziak@chmura.zsgh.edu.pl

Mazurek Krystyna krystyna.mazurek@chmura.zsgh.edu.pl

Nadolska Anna anna.nadolska@chmura.zsgh.edu.pl

Obrycka Anna anna.obrycka@chmura.zsgh.edu.pl

Pietrzak Marcin marcin.pietrzak@chmura.zsgh.edu.pl

Pręgowska Beata beata.pregowska@chmura.zsgh.edu.pl

Rogala Teresa teresa.rogala@chmura.zsgh.edu.pl

Rosłonek Anna anna.roslonek@chmura.zsgh.edu.pl

Różycka Monika monika.rozycka@chmura.zsgh.edu.pl

Rusiecka Grażyna grazyna.rusiecka@chmura.zsgh.edu.pl

Sikorska Małgorzata malgorzata.sikorska@chmura.zsgh.edu.pl

Sitnicki Grzegorz grzegorz.sitnicki@chmura.zsgh.edu.pl 

Sołtan Krzysztof krzysztof.soltan@chmura.zsgh.edu.pl

Stachurska Jadwiga jadwiga.stachurska@chmura.zsgh.edu.pl

Stoczkowska Izabela izabela.stoczkowska@chmura.zsgh.edu.pl

Studzińska Grażyna grazyna.studzinska@chmura.zsgh.edu.pl

Szczygłów Maria maria.szczyglow@chmura.zsgh.edu.pl

Więcierzewski Artur artur.wiecierzewski@chmura.zsgh.edu.pl

Witak Jolanta jolanta.witak@chmura.zsgh.edu.pl

Wojtulewicz Joanna joanna.wojtulewicz@chmura.zsgh.edu.pl

Woźniczko Magdalena magdalena.wozniczko@chmura.zsgh.edu.pl

Żochowska Małgorzata malgorzata.zochowska@chmura.zsgh.edu.pl

 

 

PEDAGODZY
Joanna Gacek joanna.gacek@chmura.zsgh.edu.pl

Marlena Pacholczyk marlena.pacholczyk@chmura.zsgh.edu.pl

 

BIBLIOTEKA
Rogala Teresa teresa.rogala@chmura.zsgh.edu.pl

Biblioteka biblioteka@chmura.zsgh.edu.pl



Wspomnienia o tych, którzy odeszli

 

 

Śmierć nie jest kresem naszego istnienia – żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.
Albert Einstein

Stanisław Pawelec (1957-2021) był absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przez wiele lat pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca kolejnych roczników uczniów. Prowadził również zajęcia grup młodzieżowych, przybliżając swoim wychowankom tajniki szlachetnej sztuki walki na pięści. Ponadto z zamiłowania był kibicem i znawcą rożnych dyscyplin sportowych, przygotowywał układy choreograficzne poloneza na bale studniówkowe i z wielką gracją prowadził młodzież w tym tradycyjnym tańcu. W wolnym czasie oddawał się pasji majsterkowania. Jako wychowawca miał świetny kontakt z uczniami i ich rodzicami, dzięki intuicji pedagogicznej, empatii i poczuciu humoru potrafił rozwiązywać najtrudniejsze problemy wychowawcze. Angażował młode osoby do udziału w wolontariacie sportowym. Cieszył się u swoich podopiecznych poważaniem i sympatią. Jako nauczyciel wyróżniał się fachowością w swojej dziedzinie, był rzeczowy, ale jednocześnie ciepły, skromny, każdego obdarzał dobrym słowem, chętnie służył pomocą. Niezwykle pogodne usposobienie, optymizm życiowy, samozaparcie i wytrwałość dawały mu siłę do zmagań z ciężką chorobą.

Stanisław Pawelec zmarł 21 czerwca 2021 roku, ale pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Non omnis moriar

 

 POŻEGNANIE

 

 

 

 03.12.2018 r. odszedł nasz kolega, bliski człowiek, Wojciech Siedlecki, wieloletni nauczyciel i dyrektor naszej szkoły.

"Są chwile i ludzie, których się nie zapomina…”

 

            

               Pan Dyrektor Wojciech Siedlecki był dobrym człowiekiem. Jako nauczyciel i dyrektor był  bardzo szanowany i ceniony przez nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Troszczył się o szkołę, zabiegał o jej dobry wizerunek. Jako człowiek zawsze oddany i serdeczny, dostrzegał problemy innych, był blisko ludzi.

"Już nie zaprosimy Go na Dzień Nauczyciela, nie wyjedzie na swoje ukochane Mazury, nie powita rano bliskich… Już zawsze będziemy mówić o nim w czasie przeszłym: "że był dobry, ciepły, umiał słuchać innych, był świetnym kolegą i wspaniałym szefem…"

Pewnie teraz uśmiecha się do nas, opowiada aniołom swoje anegdoty…. I znów słowa ks. Jana Twardowskiego: "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”- stają się boleśnie aktualne….

 

                                                               Pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

                  Koleżanki i koledzy z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

 

 

 

 


ELŻBIETA KLOSS - wspomnienie

„Człowiek odchodzi - pamięć po Nim pozostaje na zawsze w naszych sercach i umysłach”
W środę 17 czerwca 2015 r. zmarła nasza koleżanka Elżbieta Kloss. Pracowała w naszej szkole od 1 września 1994r. do 30 listopada 2014r. jako nauczyciel biologii oraz jako bibliotekarz.

Ela była nie tylko bardzo sumiennym i dobrym pracownikiem szkoły, ale przede wszystkim była dla nas oddaną całym sercem miłą koleżanką, była wspaniałym człowiekiem.
Elu, uczyniłaś w życiu tyle dobra. Dla Ciebie liczył się po prostu człowiek. Nigdy nikomu nie odmówiłaś pomocy. Nie ma Ciebie już z nami, ale na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i umysłach.

„...taki dzień przychodzi zawsze niespodziewanie i za wcześnie, a po nim jest już zupełnie inaczej...”
koleżanki i koledzy z ZSGH, ul. Majdańska

 

 



 

 śp. KRYSTYNA DASZKO
„Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija.” (Elias Canetti)
W środę 1 kwietnia 2015 r. zmarła nasza koleżanka Krystyna Daszko. Pracowała w naszej szkole od września 1995 r. do czerwca 2012 r. jako nauczyciel języka niemieckiego.
Wiadomość o jej śmierci była dla nas wszystkich zaskoczeniem.
Krysię będziemy pamiętać jako sympatyczną i miłą koleżankę. Zawsze wesoła, towarzyska, tętniła życiem i tryskała humorem. Lubiła zarówno ludzi jak i zwierzęta. I jednym, i drugim chętnie pomagała. Miała szczególny dar w kontaktach z młodzieżą i dziećmi. Była bardzo pracowita.
Krysię pochowano 7 kwietnia 2015 r. na cmentarzu komunalnym we Włocławku. Będzie nam Jej bardzo brakowało. Pozostanie w naszej pamięci.

W środę 15 kwietnia 2015 r. o godz. 7:00, w kościele pw. Najczystszego Serca Maryi (przy Placu Szembeka) będzie odprawiona Msza Święta za spokój duszy śp. Krystyny Daszko.


Koleżanki i koledzy
z Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich, ul. Majdańska.

 

 

 

Dnia 30.01.2013r. w wieku 82 lat zmarł
ZDZISŁAW GŁADKOWSKI Dyrektor naszej szkoły
w latach 1971-1975.