2012-2005

"Dar krwi - darem życia" 2012


Tradycją w naszej szkole stała się już akcja „Dar krwi-darem życia”. W tym roku została ona zorganizowana w dniu 24.02.2012r. przez Panią Martę Monikę Bagińską.
Uczniowie pełnoletni w dość licznej grupie wyrazili chęć udziału w akcji. Niestety nie wszystkie osoby zapisane mogły oddać krew. Szczegółowa weryfikacja pozwoliła na to tylko 35 osobom.
Łącznie uczniowie naszej szkoły oddali 15,750 ml krwi.

Wyniki badań: Hbs, HCV, HIV, WR oraz krew kartę (jeżeli ktoś oddał już krew dwukrotnie) należy odebrać osobiście w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy ul. Saskiej 63/75 od dnia 05.03.2012r.

Zdjęcia KRWIODAWCÓW 2012 (proszę kliknąć na napis)

 

 "Dar krwi - darem życia" 2011

Ok. 14 l krwi - to ilość jaką w tym roku zebraliśmy podczas akcji krwiodawstwa przeprowadzonej w dniu 15.04.2011r. W tym roku krew oddały 32 osoby. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w „Dar krwi – darem życia”.

Informujemy, że wyniki badań: Hbs, HCV, HIV, WR oraz krew kartę (jeżeli ktoś oddał już krew dwukrotnie) należy odebrać osobiście w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy ul. Saskiej 63/75. Akcję przygotowała Pani Marta Monika Bagińska.

Zdjęcia KRWIODAWCÓW 2011 (proszę kliknąć na napis)"Dar krwi - darem życia" 2010

W dniu 19.02.2010r. w naszej szkole odbyła się akcja „Dar krwi-darem życia”, do której zgłosiło się 76 osób, krew oddały 33 osoby.
Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w akcji a szczególnie tym, którzy oddali krew
– KRWIODAWCY 2010 (zdjęcia) - dzięki którym zebraliśmy 14,5 l krwi.

Informujemy, że wyniki badań: Hbs, HCV, HIV, WR oraz krew kartę (jeżeli ktoś oddał już krew dwukrotnie) należy odebrać osobiście w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy ul. Saskiej 63/75.
Akcję przygotowały Panie: Magdalena Czarnecka, Marta Monika Bagińska."Dar krwi - darem życia" 2009

KRWIODAWCY 2009 (zdjęcia)

W tym roku krew oddaliśmy dla chorej 8 letniej na nowotwór mózgu Magdy Zaniewskiej. Obecnie Magda jest pod opieką Kliniki Onkologii w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Przeszła ciężką operację neurochirurgiczną, w wyniku której wycięto większość guza oraz zakończyła pierwszy etap chemioterapii.

PODZIĘKOWANIA
Pragniemy bardzo gorąco podziękować Wszystkim, którzy zechcieli nam pomóc w tych trudnych dla nas chwilach, za okazaną pomoc Magdzie Zaniewskiej. Dziękujemy zwłaszcza Tym wszystkim, którzy oddawali krew dla naszej córki, która przyczyni się do kontynuowania jej leczenia. WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!
Magdusia Zaniewska z rodzicami.

W akcji udział wzięły 72 osoby. Krew oddały 34 osoby - ok.15 l. Akcję przygotowały i zorganizowały panie: Magdalena Czarnecka i Marta Monika Bagińska.

 

 "Dar krwi - darem życia" 2008

Pod takim hasłem przebiegała kolejna już akcja honorowego oddawania krwi przez uczniów naszej szkoły. Tym razem udział w niej wzięło około 80 uczniów, w tym krew oddały 52 osoby – łącznie ok. 25 litrów. Krew została oddana dla dwukrotnej złotej medalistki, siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej, która zachorowała na białaczkę.

Akcję zorganizowały panie: Magdalena Czarnecka i Marta Monika Bagińska."Dar krwi - darem życia" 2007

W dniu 29.03.2007 roku w naszej szkole odbyła się akcja „DAR KRWI – DAREM ŻYCIA”. Oddana przez uczniów krew zostanie przeznaczona na ratowanie życia chłopca o imieniu Olek Szymański, u którego stwierdzono białaczkę.
Akcję przygotowały panie: Magdalena Czarnecka i Marta Monika Bagińska.

Chęć oddania krwi zgłosiło 70 uczniów, jednak krew pobrano tylko 39 uczniom z klas drugich, trzecich i czwartych Technikum Gastronomicznego, Hotelarskiego i z klas Cukierniczych. ODDANO 17,550 litrów krwi.

 "Dar krwi - darem życia" 2005

W dniu 27.09.2005 roku w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich została zorganizowana wśród uczniów przez Panie Martę-Monikę Bagińską i Magdalenę Czarnecką akcja oddawania krwi. Nad całą akcją patronat objął Pan Dyrektor Wojciech Siedlecki.

Chęć oddania krwi zgłosiło 50 uczniów, jednak krew pobrano tylko 32 uczniom z klas drugich, trzecich i czwartych Technikum Gastronomicznego i Technikum Hotelarskiego.

Oddano 14,400 litrów krwi.