Wiedzy .. i turystyce

II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce 2009

W dniu 11 lutego 2009 roku uczniowie klasy 4H2: Krzysztof Galimski, Monika Tomaszewska, Małgorzata Żurańska, Anna Kułak wzięli udział w II Warszawskim (Wojewódzkim) Konkursie Wiedzy o Gospodarce i Turystyce w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Organizatorem konkursu był internetowy Portal Rozwoju Regionalnego.

Trójka uczniów: Krzysztof Galimski, Małgorzata Żurańska, Anna Kułak z drużyny biorącej udział w konkursie będą reprezentować Naszą szkołę w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w maju w Sali Kongresowej w Warszawie.

Uczniowie do konkursu zostali przygotowani przez Pana Arkadiusza Butora.II Warszawski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce 2008

W dniu 20 listopada 2008 roku uczniowie klasy 4H2: Krzysztof Galimski, Monika Tomaszewska, Małgorzata Żurańska, Anna Kułak, Aneta Korczyńska wzięli udział w II Warszawskim (Stołecznym) Konkursie Wiedzy o Gospodarce i Turystyce w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Organizatorem konkursu był internetowy Portal Rozwoju Regionalnego.

Czwórka uczniów: Krzysztof Galimski, Małgorzata Żurańska, Anna Kułak, Monika Tomaszewska z drużyny biorącej udział w konkursie będą reprezentować Naszą szkołę w finale wojewódzkim, natomiast Monika Tomaszewska znalazła się w gronie laureatów zajmując IV miejsce.

Uczniowie do konkursu zostali przygotowani przez Pana Arkadiusza Butora.